Великий вибір сонячних батарей

Великий вибір сонячних батарей

Як правило, на дачі знаходяться споживачі електрики невеликої потужності. До того ж кількість електричних приладів тут невелике і використовуються вони періодично. Якщо до ділянки і дачного будиночка не підведена електрика, то потрібно вирішити проблему енергопостачання цих приладів. У деяких випадках виходом із ситуації може стати покупка і установка комплекту сонячних батарей для дачі. Якщо правильно спроектувати, придбати і змонтувати такий комплект, то буде вирішена проблема харчування освітлювальних приладів, холодильника, електричних інструментів. Якщо ви шукайте де вам придбати сонячну батарею для свого будинку, то раджу вам перейти на сайт prel.prom.ua/g1317082-sonyachn-batareyi-obladnannya, де сонячна батарея для будинку дуже хорошої якості і за цілком доступною ціною.

Сонячні батареї працюють безшумно, не виділяють шкідливих речовин і електроенергія, генерована ними безкоштовна. Термін експлуатації таких панелей складає до 30 років. Але для успішного використання комплекту потрібно попередньо оцінити доцільність придбання і врахувати ряд параметрів при покупці. Варто також відзначити низький ККД сонячних батарей.
Як це не сумно звучить, заради збереження навколишнього середовища на сонячні батареї ніхто переходити не стане. В першу чергу це робиться заради економії. І комплект сонячних батарей дійсно дозволяє заощадити на рахунках за електроенергію. Але окупність в цьому випадку буде не швидка, і вона залежить від ряду факторів. Крім того, просто купити сонячні панелі недостатньо. Ще як мінімум потрібні інвертор для перетворення струму, контролер заряду, а також акумулятори, блок управління, проводи, кріплення для панелей. Загалом, сума набігає пристойна.

Щоб самостійно без зайвих проблем встановити сонячні батареї і отримувати електроенергію, фахівці рекомендують купувати відразу всю систему в комплекті. У продажу має досить великий вибір таких комплектів різної потужності. Є комплекти сонячних батарей, які використовуються в якості основного джерела живлення на дачі, а є застосовуються в ролі допоміжних. Вартість комплекту, який має у своєму складі 2 сонячні панелі, складає в середньому близько 50 тисяч рублів. Для широких верств населення ціна недоступна. Якщо такий комплект встановити на будинку, де живуть постійно, то він окупитися через 35 років. На дачі термін ще більше, оскільки прилади включаються значно рідше. Але якщо електрики на дачі немає, то використання сонячних батарей є більш вигідним, ніж дизельного генератора. До того ж завжди можна наростити потужність простим додаванням сонячних панелей і у вас вийде невелика сонячна електростанція.

Рубрики: