Установка, заміна, монтаж, ремонт сантехніки марки Сантек

Установка, заміна, монтаж, ремонт сантехніки марки Сантек

Одним з найбільш відомих вітчизняних брендів сантехніки є торгова марка Santek (Сантек). Санітарну кераміку Сантек використовують для обладнання санвузлів у житлових і громадських приміщеннях, цінуючи її за надійність, довговічність, практичність.

 

Сьогодні Сантек пропонує покупцям наступні види продукції:

 

- колекції санкераміки (підлогові унітази, раковини, підвісні унітази, біде);

 

- умивальники меблеві;

 

- ванни з акрилу;

 

- змішувачі;

 

- меблі для ванних кімнат;

 

- аксесуари.

 

При цьому всі вироби бренду відрізняються не тільки простотою в експлуатації і надійністю, але і стильним зовнішнім виглядом. Крім того, Сантек - це дуже прийнятні ціни, особливо в порівнянні з багатьма зарубіжними брендами сантехніки.

 

Фахівцями нашої компанії завжди ретельно вивчаються запити споживчого ринку і переваги покупців, адже це безпосередньо пов'язано з нашими послугами. Майстри «Гідравліка» до дрібниць знають всі особливості обладнання Сантек, а тому без проблем зроблять установку і підключення будь-якої сантехніки.

Установка унітазу Сантек

 

Унітази СантекКомфорт в туалетній кімнаті головним чином залежить від якісного унітазу. При цьому недостатньо вибрати хороший товар, необхідно правильно провести установку обладнання, підключити його до комунікацій, щоб в процесі експлуатації сантехніки не виникало жодних проблем.

 

Особливої уваги заслуговують підвісні конструкції, адже в цьому випадку майстри повинні встановити біде або унітаз на спеціальні системи інсталяції. Тільки професіонал зможе виконати прихований монтаж, врахувати всі особливості системи водопостачання і каналізації в даному будинку, грамотно провести установку унітазу, кріплення, підключення. А ось при монтажі підлогових моделей слід правильно вибрати варіанти кріплення унітазу - безпосередньо на підлогу або на спеціальну дошку - тафту.

 

«Плюсами» унітазів даної марки є їх відповідність стандартам туалетних кімнат та комунікацій будівель, які були побудовані ще в радянський час (а таких об'єктів у Москві величезна кількість). Майстри компанії «Гідравлік» якісно проведуть всі монтажні роботи по установці унітазу, незалежно від того, робиться монтаж в квартирі-новобудові з «нуля» або виконується заміна старого обладнання новим. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені - результат буде відмінний

Установка акрилової ванни Сантек

 

Ванна СантекЧасто нашим майстрам доводиться надавати послуги з монтажу акрилових ванн марки Santek.

 

Компанією не так давно був освоєний випуск цієї продукції, але вона вже завоювала довіру у споживачів. Під брендом Santek випускаються прямокутні, кутові симетричні і асиметричні моделі ванн. Легкі, міцні, надійні, ванни з акрилу мають переваги перед чавунними виробами, а тому багато хто віддає перевагу саме таким моделям.

 

Але для того, щоб повною мірою відчути задоволення при прийнятті водних процедур, необхідно, щоб монтаж ванни пройшов за всіма правилами і в повній відповідності з положеннями інструкції. Потрібно підготувати місце для ванни, підвести труби водопроводу і каналізації, відрегулювати ніжки каркаса, провести кріплення, підключення до комунікацій, обов'язково перевірити герметичність усіх швів і з'єднань. Зробити це власними силами не завжди можливо, набагато зручніше звернутися в спеціалізовану компанію.

 

Зробивши замовлення майстрам «Гідравліка», ви зрозумієте, що першокласний сервіс за доступними цінами все-таки існує!

Ремонт сантехніки Santek

 

Поряд з монтажними роботами, фахівці компанії «Гідравлік» зроблять ремонт сантехніки марки Сантек. Ви можете викликати нас при виникненні будь-яких несправностей: протікання унітазів, неполадки зі зливним бачком, проблеми зі змішувачем, системами переливу, зливом.

 

Так як ми досконало знаємо всі нюанси конструкцій сан. кераміки даного бренду, особливості пристрою сантехнічного обладнання, то легко зробимо ремонт або заміну несправних елементів.

 

Вам необхідно тільки зробити дзвінок або залишити заявку в спеціальною формою на сайті компанії для виклику сантехніка. Іншу роботу ми беремо на себе!

Рубрики: