Економний ремонт на кухні

Економний ремонт на кухні

Кухня – приміщення незвичайне і ремонтні роботи на ній теж ведуться по-особливому. Тут своєрідний підхід і до самих матеріалів, що і способів їх кріплення. У підсумку виходить досить затратно. А можна здешевити процес і якщо так, то як заощадити на ремонті кухні?

Це питання напевно виникає у багатьох, але що ж таке цей економний ремонт? Тут треба відразу обмовитися: економно – це зовсім не значить, абияк, на швидку руку і дешево. Заощадивши не там, де треба ви ризикуєте «влетіти в копієчку» в недалекому майбутньому.

Ремонт на кухні повинен бути виконаний якісно, розрахований на десятиліття експлуатації. Простіше буде, якщо ви можете всі необхідні роботи зробити самостійно. Це відмінний спосіб економії, тому що ремонтні роботи у виконанні будівельних бригад стоять дуже пристойно. Але знову-таки, йти на такий крок варто лише, якщо ви реально знаєте, що таке ремонт і володієте специфічними навичками на рівні професіонала. Проблема в тому, що мікроклімат кухні щедрий перепадами температур, так і вологістю. Це змінює і підвищує вимоги до організації санітарних умов у приміщенні.

Чиста кухня – це не тільки приємно, це ще й необхідність, а отже, вирішуючи, як заощадити на ремонті своєї кухні, не робіть ставку на матеріали дизайнерського оформлення. Їх якість повинна бути бездоганним, а догляд за усіма поверхнями простий.

Насамперед, як і при ремонті будь-якого приміщення варто скласти список планованих робіт. Вирішіть. Що ви конкретно хочете бачити в кухонному просторі. Можливо, буде потрібно заміна віконного блоку, меблів, капітальний ремонт водопроводу або взагалі заміна всіх труб. І ці роботи потрібно проводити до початку обробки. Так що складіть картинку кухні вашої мрії і планомірно претворяйте її в життя.

За умови, що меблі та техніку міняти не планується, доведеться посилено попрацювати над кожним з дизайнерських елементів. Як оформити кухню, можна подивитися в каталогах, в інтернеті, в кінці кінців, запозичити ідеї у сусідів. Додавши до знайденої інформації краплину фантазії, ви зробите інтер'єр власної кухні цією авторською роботою.

Придумавши, як буде виглядати ваша кімната, приступайте до складання кошторису. Ось це як раз той етап, де можна і треба подумати, як і в чому заощадити на ремонті кухні. А допоможе вам знову таки інтернет, де є інформація і про ціни на матеріали і про вартість послуг по ремонтним роботам. Перегляньте асортимент товарів, які пропонуються для використання у створенні кухонних декорів. Цей ринок постійно поповнюється новинками і, ви не повірите, але вони часом реально якісніше і в рази дешевше традиційних будівельних матеріалів. Можливо, ви прийдете до консенсусу і перегляньте деякі пункти кошторису на користь нових пропозицій, але робіть це з розумом, щоб на якості ремонту це ніяк не відбилося. Двічі подумайте над оздобленням кухонного фартуха, тому що ця частина приміщення найбільш вразлива і постійно знаходиться в зоні негативного впливу, попросту кажучи – мажеться, а значить за нею повинно бути не складно доглядати.

«Якщо ви замислюєтеся про те, як зробити глобальну реконструкцію і одночасно заощадити на ремонті кухні, то починайте захід пізньої осені»

Ремонт – це завжди клопіт і розтрати, однак і у цьому процесі можна відшукати резерви для чималої економії. Ознайомтеся з порадами професіоналів, і вам напевно вдасться зберегти кругленьку суму, причому зробити це абсолютно без шкоди якості декору. І навіть більше того, втілити всі до єдиної свої задумки!

Ціна на ремонтні роботи варіює відповідно до сезонів. Так вже склалося, що дорожче всього свій час і працю оцінюють ремонтники в кінці літа і початку осені. Найбільш низькі розцінки на послуги будівельників — в зимовий період. Ця ж тенденція простежується і в ціноутворенні на витратні матеріали. Загалом, якщо ви замислюєтеся про те, як зробити глобальну реконструкцію і одночасно заощадити на ремонті кухні, то починайте захід пізньої осені. Примітно, що в цей період є ряд свят, до яких традиційно кампаніями пропонуються додаткові знижки. Мова про день 8-го Березня і Різдво.

Оцінивши недоліки своєї кухні, задумайтеся, що ви бажаєте усунути беззастережно, а які можна відкласти на потім і провести їх при наявності вільних або зекономлених коштів. Є комплексні роботи, які йдуть, так би мовити, у зв'язці і які, хочете ви того чи ні, не можна розтягнути в часовому періоді або доробляти їх пізніше. Тому поетапний план ремонтних робіт завжди складається з їх урахуванням.

Рубрики: