Кутові гарнітури в декорі кухні

Кутові гарнітури в декорі кухні

Маленька кухня в жодному випадку не є приводом для розчарування. Її теж можна перетворити в дуже затишний і оригінальний острівець будинку, головне, правильно задекорувати і меблювати простір. Що може поміститися на такій скромній площі? Як мінімум, кутовий кухонний гарнітур!

Така меблі вважається ідеальним рішенням не тільки для малогабаритних кухонь, але і для приміщень з нестандартним плануванням. Не гребують гарнітурів подібного типу і власники просторих кухонних просторів, так що давайте знайомитися з ними ближче.

 «Впровадження прогресивних технологій позначається на вартості кутових кухонних гарнітурів, але зате комфортність їх експлуатації зростає в рази»

На перше місце виходить компактність. Меблі, стоїть кутом, займає мінімум корисного простору, що для приміщень з обмеженою площею — вельми до речі. Найбільш зручні не квадратні, а більш витягнуті конструкції.

Не можна не відзначити ергономічність подібного розташування меблів. З її участю організація класичного кухонного «трикутника» з плити, мийки й холодильника перейде з розряду головоломок в категорію захоплюючих завдань. Чим ближче будуть розташовані один до одного вершини, тим комфортніше буде працювати на кухні господині.

Завдяки специфічності конструкції меблів, вдається зробити максимально функціональними зазвичай порожні кути кухні. Там облаштовуються шафи з ергономічними ящиками і полиці для зберігання різного начиння, причому з досить зручним доступом. Його гарантує використання при складанні сучасних розсувних, висувних, карусельних механізмів. Природно, впровадження прогресивних технологій позначається на вартості кутових кухонних гарнітурів, але зате комфортність їх експлуатації зростає в рази.

У складі кутових гарнітурів зовсім не обов'язково повинні бути навісні шафи. Є варіанти комплектації їх навісними полицями. На чому б ви не зупинили свій вибір, будьте впевнені, що вам вдасться без проблем оптимізувати кухонне простір і заховати з очей все зайве, але таке необхідне в побуті.

Гарнітури з кутовою конфігурацією можна доповнювати різними елементами, наприклад, барною стійкою або острівною частиною. Природно, роблять такі кроки тільки в тому випадку, якщо дозволяють просторові обсяги.

У першому випадку меблеві елементи виставляються вздовж суміжних в перпендикулярній проекції стін. Конструкції цього типу — найбільш популярне рішення, так як їх легко вписати з приміщення самої невдалого планування і самих скромних розмірів. Крім цього господині отримують вільний доступ до будь-яких його складових. В кімнаті залишається місце для установки холодильника, а часом і повноцінної обідньої групи у вигляді м'якого куточка.

У другому варіанті предмет обстановки розподіляють відразу під три стіни. Рішення не менш практичне, але не надто вдалий для малогабаритних кухонь. Вам доведеться пожертвувати окремо стоїть обіднім столом і облаштувати зону прийому їжі безпосередньо на одній з трьох, наявних у вашому розпорядженні, поверхнях. Це може викликати деякий дискомфорт, особливо, якщо сім'я велика.

Для того щоб використовувати в умеблюванням кухні гарнітури П-подібної форми, бажано мати в запасі хоча б пару метрів «зайвої» площі, тоді ви не будете відчувати себе затиснутими між паралельно виставленими предметами меблів.

При наявності великих площ (понад 35 м2) кутовий гарнітур можна доукомплектувати острівцем. Його виставляють по центру приміщення і виносять туди всі функціональні поверхні та конструкції, включаючи мийку і плиту. Можна перетворити острів у незвичайну обідню зону, обставивши її високими стільцями, однак навіть при цьому усередині нього можна залишити раковину і додати до неї мікрохвильову піч, а також кавоварку. З появою острівця кухня перейде в розряд приміщень підвищеної комфортності і стане улюбленим місцем посиденьок домочадців і ваших гостей.

Незвичайну атмосферу несе з собою кутовий кухонний гарнітур, в комплектації якого передбачена барна стійка. Подібна меблі відрізняється максимальною компактністю, підвищеною функціональністю, особливим зручністю і повної ергономічністю.

Така ж пікантна частина конструкції, як барна стійка, додає приміщенню стилістичну спрямованість. Обстановка виглядає креативно і в ній чітко простежуються нотки розкутості і веселощів, властиві настрою, що панує в залах барів і ресторанів.

Рубрики: