Нові квартири в Борварах - рекомендації від експерта ринку нерухомості Юрия Мавродієва

Нові квартири в Борварах

Нові квартири в Борварах - рекомендації від експерта ринку нерухомості Юрия Мавродієва

Коли ми вже впевнені, що всі записи в договорі на придбання первинної нерухомості у порядку, ми можемо приступити до підписання договору, найкраще у формі нотаріального акту. Нові квартири в Борварах - рекомендації від експерта ринку нерухомості Юрия Мавродієва Вам завжди допоможуть перед тим, як Ви зважитеся на підписання договору. Нотаріальний акт дозволить належним чином захистити наші інтереси.
 
У договорі, укладеного у формі нотаріального акту, забудовник повинен завершити спорудження будівлі, створення окремої власності приміщення та переходу права власності на покупця. У разі підписання договору у формі нотаріального акту, в простій формі, ви можете відстоювати свої права в судовому порядку, наприклад, досягти остаточної угоди купівлі-продажу. У такому разі достатньо подати до суду заяву про видачу підмінного волевиявлення. Остаточне рішення суду з цього питання замінює то заява від другої сторони, яка ухилялася від укладення угоди купівлі-продажу.
 
Якщо в процесі ознайомлення зі змістом угоди виникнуть якісь сумніви, варто звернутися за допомогою до адвоката. Вартість такої юридичної консультації є дійсно невеликий, а може допомогти нам уникнути набагато більших витрат у майбутньому, якщо забудовник виявився ненадійним і не хотів виконати свої зобов'язання.
Рубрики: